Titles you rated


AftersunRated ★ 3.5

The WhaleRated ★ 3.0

Past LivesRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Feels Good ManRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.5
The TruthRated ★ 3.0

MotherRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0

The FortressRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
HimizuRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5

Another ChildRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0

The MercilessRated ★ 3.5