Movies
Ratings
614
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 4.0
The Future of TongueRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
45 YearsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 3.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 3.0