Movies
Ratings
56

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 4.5

Honey and CloverRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
The Rat CatcherRated ★ 1.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0

PonyoRated ★ 4.5

Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5