Titles you rated

Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
태풍상사Rated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
My YouthRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.5
Love, Take TwoRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5