Titles you rated

Bad BossRated ★ 0.5
The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0

Midnight SunRated ★ 3.5

HarmonyRated ★ 3.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5

Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 2.5
For Vagina‘s SakeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Two Night StandRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Life After BethRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 3.0