Movies
Ratings
533
Asteroid CityRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
AmourRated ★ 3.5

MinariRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
Ode to the GooseRated ★ 2.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 2.5
Walk UpRated ★ 3.5

Life Is BeautifulRated ★ 2.0