Series
Ratings
18

A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5