Series
Ratings
96
Behind Her EyesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
From Season 2Rated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5