Movies
Ratings
289

Decision to LeaveRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5

VenomRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0

Forbidden DreamRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5

NightcrawlerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5