Movies
Ratings
442
SerendipityRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Only the BraveRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5

Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5

MoneyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.5

DefaultRated ★ 4.0