Movies
Ratings
1129

The People UpstairsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.0
BurntRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 3.5

The TreacherousRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Noisy MansionRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0