Movies
Ratings
180

Thread of LiesRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 4.0

Escape from MogadishuRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0

WonderRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 3.0
MoxieRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 4.0

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5