Movies
Ratings
679
The BrutalistRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.5
DogManRated ★ 4.5
DeparturesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5

HereditaryRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
NapoleonRated ★ 4.0

Battle RoyaleRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 4.5