Movies
Ratings
54
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0

Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 4.5