Titles you rated

Stranger ThingsRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
LIFERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The O.C.Rated ★ 4.0