Movies
Ratings
335
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0

Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5