Movies
Ratings
333

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5

Confidential AssignmentRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 3.0

The MercilessRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 5.0

Be with YouRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
RampageRated ★ 5.0