Movies
Ratings
440
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0

Fallen AngelsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 4.5

Citizen of a KindRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5

Ocean WavesRated ★ 3.5