Movies
Ratings
74

Confidential AssignmentRated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 3.5

The HimalayasRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0

The NegotiationRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0

VenomRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5

The ThroneRated ★ 3.5