Movies
Ratings
821
Dark HabitsRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 4.0

Anatomy of a FallRated ★ 3.5
UmmaRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
DaguerrotypeRated ★ 3.0
MemoriaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The FarewellRated ★ 3.0
Irma VepRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
PearlRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ArrebatoRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5

Save the Green Planet!Rated ★ 4.5