Series
Ratings
89
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0

Reborn RichRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 2.5

SKY CastleRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0