Movies
Ratings
2060
Hell's GardenRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
HELL DOGSRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
BTS: THE RETURNRated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Septet: The Story of Hong KongRated ★ 4.0
BleachRated ★ 3.0
The Woman Who RanRated ★ 3.0
This is IRated ★ 3.0

Becoming Led ZeppelinRated ★ 4.5
The Apology KingRated ★ 3.5

The KillersRated ★ 2.5
Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5