Movies
Ratings
213
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0

Inside meRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0

Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
ARASHI Anniversary Tour 5×20 FILM “Record of Memories”Rated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 4.5

Secret ZooRated ★ 5.0