Movies
Ratings
215
20th Century WomenRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Sleeping with Other PeopleRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5

Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 5.0
Le Week-EndRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5

To Rome with LoveRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 4.0