Titles you rated
The Great FloodRated ★ 1.0
Train DreamsRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0

Murder ReportRated ★ 2.0
The Running ManRated ★ 1.5
The Running ManRated ★ 3.0
Troll 2Rated ★ 2.0
TrollRated ★ 2.5
Jay KellyRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5

My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 1.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5