Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Secret: A Hidden ScoreRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 1.0
WeaponsRated ★ 3.0
Cutting ClassRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 1.0