Titles you rated

The Queen's GambitRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5

Cowboy BebopRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5

My Love From Another StarRated ★ 3.0