Series
Ratings
28
Dr. RomanticRated ★ 5.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 1.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
MemoryRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
DEATH NOTERated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 3.0