Movies
Ratings
1332
St. VincentRated ★ 3.5
School Days with a PigRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.5
My Life as a ZucchiniRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Summer 1993Rated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5

Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.0

The World of UsRated ★ 4.0

WonderRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0