Movies
Ratings
1742
BurberryRated ★ 2.5
The Unreachable DistanceRated ★ 2.0
Surim’s FlowersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Welcome to the RileysRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.0

Last ChristmasRated ★ 3.5
HomecamRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Immoral Education SeminarRated ★ 2.0