Series
Ratings
187
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
DoubtRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
JTBC LectureRated ★ 2.5
The VeilRated ★ 1.0
LostRated ★ 2.5