Movies
Ratings
420

MoneyRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0

Nameless GangsterRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 4.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0

DefaultRated ★ 3.5

Door LockRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 3.5

A Simple FavorRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0