Titles you rated

Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
MonkRated ★ 4.0
MonkRated ★ 4.5