Movies
Ratings
371

Intimate StrangersRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0

Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5

The Truth BeneathRated ★ 4.5

Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0

Baby DriverRated ★ 4.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5