Movies
Ratings
399
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5

The ContactRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Spirited AwayRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 4.5

Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5