Titles you rated

Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
The CourierRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The MarksmanRated ★ 2.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0

RecalledRated ★ 3.0
Shades of the HeartRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0