Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 3.5

The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5