Movies
Ratings
128
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Blanket WearerRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5

The World of UsRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0

BrokerRated ★ 2.0

Riverside MukolittaRated ★ 3.5

The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5