Series
Ratings
34
Why Women KillRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0