Series
Ratings
198
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
AbyssRated ★ 2.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Song of the BanditsRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
~コズっとなぞとき!きえたきょうりゅうかせき~Rated ★ 3.0
~コズっとなぞとき!うちゅうのおおどろぼう~Rated ★ 3.0
The Witch's DinerRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.0

Eye Love YouRated ★ 3.0