Series
Ratings
163

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
City of ShadowsRated ★ 2.0
Amazing StoriesRated ★ 2.5
His & HersRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.5
Invasion Season 2Rated ★ 4.0
Invasion Season 3Rated ★ 4.0
Invasion Season 1Rated ★ 4.0
Foundation Season 3Rated ★ 3.5
Foundation Season 2Rated ★ 3.5
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Another LifeRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Åre MurdersRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0