Movies
Ratings
100
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

Midnight RunnersRated ★ 4.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5

The PriestsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0

On Your Wedding DayRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5

Between Calmness and PassionRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 4.0

WonderRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0