Movies
Ratings
213
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Last #SceneRated ★ 4.0
Hansel: Two School SkirtsRated ★ 4.0
BirdRated ★ 3.0
Time to Be StrongRated ★ 4.0
Hack Your Health: The Secrets of Your GutRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5