Movies
Ratings
363

Forbidden DreamRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5

DefaultRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5

Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
The PiperRated ★ 1.5
The Teacher's DiaryRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 3.5

Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.5

ExitRated ★ 4.0

Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0