Titles you rated

WickedRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 5.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0

SleepRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 4.0