Movies
Ratings
569
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Lady and the Tramp II: Scamp's AdventureRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MulanRated ★ 1.5

Princess MononokeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0