Movies
Ratings
550
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5

No Blood No TearsRated ★ 3.5

The ThroneRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0

Troll FactoryRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0