Movies
Ratings
964
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5

The MayorRated ★ 2.5

My Tutor FriendRated ★ 1.0

BurningRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0