Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0

Scarlet InnocenceRated ★ 3.0