Series
Ratings
202
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0